Vltavotýnský čtvrt maraton 2014

Koncem prázdnin se konal 5. ročník ve Vltavotýnském čtvrtmaratonu. Již se stává tradicí, že start i cíl je v loděnici RK-Týn. Závodu se zúčastnilo takřka sto závodníku v různých kategoriích. Dětí, které běželi od sto do pětiset metrů rozdělení podle věku. Junioři s délkou tratě 5 km, ženy a muži s délkou tratě 5 km nebo 10 km – hlavní závod.
Během celého závodu bylo připraveno občerstvení. Pro děti, závodící i jen zvědaví jak takový závod vypadá, byl připraven doprovodný program včetně nafouknutého raftu sloužícího v tento den jako trampolína. Pro ty odvážnější byl nafouknutý člun na vodě, kde si mohli samy zapádlovat. Ty nejodvážnější si mohly na vodě vyzkoušet i kajak.
Pro vítěze byly připraveny poháry a věcné ceny. První místo v hlavním závodě na 10 km ženy získala Nataša Hnátková (43:08). A v mužích si odnesl nejcennější kov týnský Mulugeta Serbessa (35:18 )
Po vyhlášení výsledků pokračovala zábava s živou hudbou (týnská kapela Vanr band) a občerstvení do večerních hodin.
Pořadatelé vás zvou a těší se na další ročník Vltavotýnského čtvrtmaratonu který se bude konat 22.8. 2015 opět v loděnici RK-Týn. Podrobné informace a přihlášky na stránkách v rubrice běžecké závody