Krumlovský vodácký maraton

Již 14. ročník KVM udělal radost 7.-8. října všem vodákům po celé České republice. No a co bychom to byli za vodáky, kdybychom na největší vodáckou akci roku nedorazili? Naštěstí tuto otázku řešit nemusíme, protože my tam byli a bojovali o co nejlepší umístnění. Z RK Týn se na závod vypravily hned dvě posádky. Na deblkajaku startovali Pavel Klein (RK Týn) s Pavlem Kleinem juniorem (SK Český Krumlov) a na raftu  Ema a Kačka Stehlíkovy, Sandra Báčková a Magdaléna Koberová. Účast byla vysoká, to ale našim závodníkům nebránilo dojet si pro skvělá umístnění. Rodinná posádka Kleinů si dojela na trati 36 km pro 19. místo v kategorii K2 muži, v celkovém pořadí s časem 2:25 na 41. místě. Dívčí raft dojel v závodu na 24 km v celkovém pořadí 7., v kategorii registrovaných závodníků na 5. místě, čímž ukázaly šestičlenným mužským posádkám svá záda a kvalitu mladých týnských závodníků. Odměnou všem byl pak velký raut, trdelník v centru Krumlova a řádné projednání výsledků v loděnici. No kdo by se cítil odměněnějsí?

Závěrem bych chtěla všem účastníkům  poděkovat  za super zážitek a nesmím zapomenout na Milánka Bauerů, který svou roli řidiče zvládl na výbornou a  krumlovské cesty ho nevyvedly z míry.

Sportu zdar a ahoj!!
Magdaléna Koberová

Odkaz na fotogalerii ZDE

Autor: Kofi

kofijiri1@seznam.cz
Tento záznam byl přidán v Aktuality. Záložka permalink.