Novoroční Týnský kilometr – Jóó tradice je tradice

Do loděnice jsme se začali trousit od půl třetí. Počasí přálo a vypadalo to na lepší účast než loni. Ve třičtvrtě na tři jsme byly stále ve stejném počtu tří účastníků. Za deset tři dorazil zbytek nadšenců se slovy, že mají zpoždění, prý zachraňovali někomu „ptáčka“. Při pohledu na ně bylo lepší nepouštět se do podrobností komu a proč.
Na vodu jsme začali dávat lodě v 15:00. Konečný počet plavidel se ustálil na šesti. Meli jsem hned dva nováčky, Ondru šest let a Tomáše tři roky. Jely s tátou na Vydře a museli mu pomáhat s pádlováním, aby ten Novoroční kilometr vůbec ujel 🙂 . Jen tak dál kluci a za rok za dva každej svoji loď a natrhnete tátovi triko. Žádná nedobrovolná koupačka ani novoroční eskymák se nekonal.

Dva naši kluboví kamarádi stihli zapádlovat dřív a stíhali i koupačku, prý dobrovolnou. No jsou prostě akčnější.
Ahoj a hodně vodáckých úspěchů v roce 2018 :-).

PS: 27.1. začíná eskymování v Píseckém bazénu.

 

 

Autor: Kofi

kofijiri1@seznam.cz
Tento záznam byl přidán v Aktuality. Záložka permalink.