Podzimní Malše 2016 – aktuální pouštění vody !!

Letošní jubilejní desáté splutí Malše bude !

Dle aktuálních informací z VD Římov je pro splouvání 10.9. t.r. vody dostatek . Jez Hamr přenášejte raději vpravo (šlajsna jen na vlastní nebezpečí) ! POZOR na nebezpečnou lávku (obecní úředníci tomu říkají „suchý brod“) před obcí Doudleby – cca 450 metrů za soutokem se Stropnicí – přenášejte raději vlevo !

Foto ze „suchého brodu“ foceno při průtoku 1,4 m³ v Roudném.

Před mostem v Doudlebech bude cíl „sušenkové“ soutěže .

Jez i propust vlevo za mostem v Doudlebech bude za vyššího průtoku sjízdný . V obci Plav končíme před jezem vpravo a hurá do Hostince na Ostrově ! Vodácky zdatnější samozřejmě mohou jet až do Českých Budějovic (pozor na Vidovský jez!) k malému či velkému jezu .

Pouštění vody :

09:00 – 10:00       5 kubíků

10:00 – 12:00     15 kubíků

12:00 – 15:00       5 kubíků

Odkaz na stránku Podzimní Malše a na přihlašovací formulář pro vaše dítě naleznete ZDE

Tento záznam byl přidán v Aktuality. Záložka permalink.