Poslední eskymování v bazénu 2017

Nácviky eskymáků v Píseckém bazénu jsou za námi. Pět víkendů po sobě nám umožnili kamarádi z Píseckých vodáckých oddílů navštěvovat s nimi bazén a potrénovat eskymácké obraty. Díky kluci.
Někomu se dařilo víc někomu méně, tak už to bývá. Celkově bych letošní nácviky eskymování hodnotil jako velice úspěšné. Hned několik úplných začátečníků si vyzkoušelo otočit kajak nejenom dnem vzhůru, půl eskymák 🙂 . Ale i otočit kajak zpět do původní polohy, dnem dolů. Že to není jednoduché potvrdí všichni co to někdy zkusily. Je to hlavě, kdo nepropadne panice a zorientuje se pod vodou má takřka vyhráno 😀 . Pak už stačí ten správný kyčkoškub 🙂 a loď je zpět.

 

Teď nezbývá než se těšit na jaro a zhodnotit na tekoucích vodách co jsme nacvičily v bazénu.

Autor: Kofi

kofijiri1@seznam.cz
Tento záznam byl přidán v Aktuality. Záložka permalink.