Přijďte nám fandit na kanoepolo

Soutěž v kanoepolu se uskuteční 30.4.2016 od 8:00 do 18:00. Celkem se zúčastní 9 týmů, hrát se bude na tři základní skupiny. Za RK-Týn se zúčastní Pavel Klein, Pavel Prochazka, Mika Jaroslav, Kobera Jakub, Petr Jezdik, Travnicek Jiri. Držíme palce!

Co to vlastně je kanoe polo?
Kanoepolo, je kolektivní sport – míčová vodní hra, která se hraje na kajacích. Jde o jednu z oficiálních disciplin Mezinárodní kanoistické federace. Nejstarší zmínky o hře na kanoích s míčem jsou doloženy z Velké Británie už v roce 1875.
Cílem hry je nastřílet co nejvíce gólů do soupeřovy branky, která je zavěšena 2m nad vodou. V každém týmu hraje maximálně 5 hráčů s možností až 3 střídajících hráčů, kteří musí být v prostoru za zadní brankovou čarou.

O výsledcích budeme informovat.

Autor: Kofi

kofijiri1@seznam.cz
Tento záznam byl přidán v Aktuality. Záložka permalink.