Rozšíření lodní flotily díky „Zaměstnaneckému Grantu od ČEZ“

Pro dětský oddíl, jsme za pomoci finančního příspěvku „Zaměstnaneckému Grantu od ČEZ“ nakoupili dva nové jezerní kajaky pro společné vyjížďky na přehradách a jezerech. Kajaky Kyook a Narpa budou využity k podzimním vyjížďkám a vyjedou na poslední klubovém závodě O Vltavotýnskou kremroli.
První testovací plavbu provedl předseda klubu RK Týn :-).

Vetší testovací jízda byla uskutečněna hned první sobotu po nákupu a to plavbou z Purkarce do Týna. Plavba byla organizována trochu narychlo, protože nám povodí zrušilo vypouštění přehrady Římov (Podzimní splutí Malše), ale i tak se podařilo sehnat pěkný počet pádlistů. Plavby se zúčasnili členové dětského oddílu, zástupci dospělých a přidala se i skupinka vodáckých kamarádů, kteří mají mořské a jezerní kajaky uloženy u nás v loděnici. Počasí pádlistům přálo, sluníčko je doprovázelo celou plavbu.

 

Plavba měla u všech kladné ohlasy a budeme se těšit na další společné plavby jak po naší krásné Vltavě, ale i na jiných vodních plochách.
Ahoooj na vodě členové RK Týn

 

Autor: Kofi

kofijiri1@seznam.cz
Tento záznam byl přidán v Aktuality. Záložka permalink.