Večerní Týnský kros 2020

Tradiční již pátý ročník odstartoval 7.3.2020 v 18 hodin od loděnice RK Týn. Běželo se jako v předešlých letech po vyzkoušené trati, větší část závodu vede terénem. Stejně jako loni cestu namočil ranní déšť, a aby byla trasa o něco těžší než loni tak bylo na semenci lese několik spadlých stromů (takové přírodní překážky). Nejtěžším místem celé tratě je výběh na překvapení, ale i stoupání od řeky k rozhledně Semenec pěkně zvedne tepovou.

Letos se prezentovalo 48 běžců. Z toho deset odvážlivců si trouflo na dlouhou trasu.
Nejrychlejší na trati 16 km s časem 1:13:09 byl Ludvík Jan. Trať 9,5 km za muže zdolal Hyšpler Robin s časem 0:43:47 a za ženy Stulíková Pavla s časem 0:50:41.
Podruhé jsme se s naším Krosem zapojily do 24 hodinového maratonu cvičení. MaRS – Maraton s roztroušenou sklerózou 🙂 . Organizátor akce je IMPULS, nadační fond.

Velké díky patří dobrovolným pořadatelům celé akce nejenom z RK Týn, ale i přátelům, kamarádům a příznivcům klubu.
Ani bez pomoci sponzorů a partnerů běhu bychom se neobešli.
Velké díky patří: ČEZ, městu Týn nad Vltavou, Auto-moto Beránek, Centrum Gábina www.cviceniprodeti.cz, Hračky Renáta Trnková Týn nad Vltavou, ELBH-CZ s.r.o, Rumpold s.r.o. www.tyn.rumpold.cz.

Odkaz na fotky ze závodu: ZDE
Výsledky: Výsledková listina – Týnský kros – podle kategoriíVýsledková listina – Týnský kros – podle času

Další akcí bude Podzimní splutí Malše a závod na mořských kajacích O kremroli a celoročně můžete využít půjčovnu vodáckého materiálu v naší loděnici na pravém břehu u nového mostu.

Členové a kamarádi RK Týn, z.s.

 

Autor: Kofi

kofijiri1@seznam.cz
Tento záznam byl přidán v Aktuality. Záložka permalink.