„Večerní“ Týnský kros 2021

Letošní šestý ročník Večerního Týnského krosu byl hodně netradiční, jako asi všechno v letošním roce. Když budeme na všem zlém hledat hlavně pozitiva samozřejmě ne Covid-19, ale pozitiva vyzkoušet si něco nového 🙂 tak bych celý závod hodnotil jako vydařenou akci.
Celkem zaslalo své výsledky do virtuálního závodu Večerního Týnského krosu 28 účastníků. Tedy někteří a to bych viděl jako jedno z pozitiv, se zúčasnily víckrát. Někdo aby si zlepšil čas, někdo aby si vyzkoušel jiný okruh nebo místo běhu chůzi či obráceně nebo jinou časovou dobu. Další plus bych viděl možnost časového rozpětí závodu, celkem se závodilo 10 dní. Tedy vyběhnout nebo vyjít kdy mě to vyhovuje. A další nemalé plus za nás pořadatele nemuseli jsme mrznout v cíli se stopkami v ruce až všichni doběhnete :-). Dobrá to byl žert, nám mrznutí nevadí, protože jsme s vámi rádi a ten sociální kontakt být spolu a užít si to společně je super.

A teď už konec rozjímání a coby kdyby zpět k závodům. Našli se čtyři odvážní borci co běželi dlouhou trať včetně našeho předsedy 🙂 , který není jen v čele klubu, ale i v čele závodu 16 km. Nejlepší letošní čas na dlouhé trati byl 1:20:00. Dlouhou trať si zaběhl i nejstarší účastník závodu Venca Šanda. Běžel za klub důchodci, ale Venca je důchodce jen datem narození v občance jinak je duchem hodně mladý 🙂 . Venco díky. Další nemalí dík na dlouhé trati patří Štěpánce Králové ta se hecla dokonce třikrát, jednou na trati dlouhé a dvakrát si dala trať krátkou. Pokořit běžecky krátkou trať se rozhodlo třináct běžců. Zde byl nejlepší čas 0:43:14 Honzy Pazourka. A letos byl i hojný počet chodců a to jedenáct. Nejlepší čas měla dvojice Markéta a Karel Jelínkovi s časem 1:32:00.
Díky všem co jste podpořili Večerní Týnský kros a zúčasnili se prvního a snad i posledního virtuálního závodu.
Ahoj a na viděnou v NE Covidovích časech ale NAŽIVO 🙂
A samozřejmě díky všem sponzorům bez kterých by nemohl být ani tento závod.

Tabulka výsledků – Podle kategorií a Vzestupně podle času

Na další setkání se těší pořadatelé a kamarádi z RK Týn.

Autor: Kofi

kofijiri1@seznam.cz
Tento záznam byl přidán v Aktuality. Záložka permalink.