Večerní Týnský kros 5.3.2016

Až překvapivá účast skoro osmi desítek účastníků v 1. ročníku nočního terénního běhu Týnem a okolím příjemně překvapila pořadatele z RK Týn. Připraveny byly dvě tratě 8,5 a 15 km. Start i cíl byl v loděnici RK Týn a trasa vedla po nábřeží Vltavy poté k rozhledně Semenec, kde na závodníky čekal okruh lesem Semenec (1 nebo 2 kola podle délky tratě) a zpět do loděnice pořádajícího klubu. Pro delší trať se na prezentaci rozhodlo celkem 40 závodníků.

Nikdo se na noční náročné trati neztratil ani nezranil, jen pár účastníků si trať prodloužilo krátkým blouděním, přestože na trati bylo několik kontrol pro snadnější orientaci. Doufejme, že i přes náročnost tratě se všem zúčastněným závod líbil a rádi přijedou na následující ročníky

Absolutně nejrychlejší čas na 8,5 km měl Robin Hyšpler mezi muži a Šárka Grabmülerová mezi ženami. Na 15 kilometrové trati byl nejrychlejší Jaromír Habara mezi muži a Jana Bartušková mezi ženami.

Podrobné výsledky jednotlivých kategorií v odkazu – Výsledková listina.
Odkaz na fotogalerii ZDE

Těšíme se na další setkání třeba ještě letos a to na Vltavotýnském čtvrtmaratonu.

Ahoj Tým pořadatelů

Autor: Kofi

kofijiri1@seznam.cz
Tento záznam byl přidán v Aktuality. Záložka permalink.