Vltavotýnský čtvrtmaraton

VLTAVOTÝNSKÝ ČTVRTMARATON PO ČTVRTÉ.
se za podstatné podpory sponzorů a partnerů – ČEZ , město Týn nad Vltavou , Auto – moto Beránek , Hračky Renáta Trnková , Knihkupectví Sekyrová , Centrum Gábina , Raftový klub Týn , Rekkol , Extrudo Bečice , Rumpold , Zřud a.s. , Domov sv.Anežky – povedl. V areálu loděnice RK Týn bylo pro závodníky, pořadatele i závodníky perfektní zázemí. Na trati po cyklostezce , z Týna na Břehy , se proběhlo téměř 150 běžců z celé republiky. 49 dětí zdolalo tratě 100 – 400m a 97 závodníků ukrajovalo z tratí 5 a 10km.
Nejvzdálenější běžec přijel z Ostravy , dále ..z Teplic , z Plzně , z Prahy , z Kadaně , z Dolní Dobrouče …..z celého Jihočeského kraje. Speciální zmínku chci věnovat 19-ti borcům z Týna. Je potěšující , že každým rokem počet odhodlaných Týňáků roste. Věřím , že 22.8.2015 opět překonáme Týnský rekord. Info najdete na fcb: Vltavotýnský čtvrtmaraton. Na www.rk-tyn.cz najdete informace a přihlášky na 6.ročník.2014_Čtvrt maraton 7
Závěrem chci poděkovat všem , kteří nezištně pomáhali s organizací a bezproblémovým průběhem celého závodu a celé akce a country kapele Vandrband.

Tento záznam byl přidán v Aktuality. Záložka permalink.