Zábava na vodě

V rámci projektových dnů Gymnázia Týn nad Vltavou se v úterý 27. 6. 2017 sešli zájemci o vodní sporty v loděnici RK Týn. Dopolední program byl věnován jízdě na kajacích, raftech a také na paddleboardech.

Klidná hladina Vltavy nevzbuzovala v účastnících žádné obavy, a tak všichni postupně vyzkoušeli plavidla, která měli k dispozici. Největší zájem byl ale o jízdu na paddleboardu, protože každého lákalo zažít neobvyklé vodní dobrodružství. Po úvodních pár metrech plných nejistoty se paddleboardisté na prkně rozjeli a brázdili řeku sem a tam. Kromě klidné projížďky po řece si užili mnoho zábavy a navíc zapracovali i na své kondici.

Odkaz na všechny fotečky ZDE

Text a foto Mgr. Ivana Hošková Gymnázium Týn nad Vltavou

 

Autor: Kofi

kofijiri1@seznam.cz
Tento záznam byl přidán v Aktuality. Záložka permalink.