Závody mořských kajaků – 7.11.2015

Nultého ročníku závodu mořských kajaků O Vltavotýnskou kremroli se dne 7.11.2015 zúčastnila desítka závodníků na mořských kajacích a doplnila ji další téměř desítka závodníků ve vedlejších kategoriích . Nejvzdálenější závodníci z Cardiofitness Děčín absolvovali trať 15km K2M , nejrychlejší závodnicí na 15km byla domácí Magdalena Koberová (vedlejší K1Ž) .

Kratší trať 6km opanovali především mládežníci ze spřáteleného SK Vltava Český Krumlov (pro zajímavost : všechny dívky byly rychlejší než chlapci !) .

Všichni účastníci si pochvalovali trať i její okolí, pěkné počasí a v neposlední řadě i zázemí loděnice a zabezpečení samotných závodníků . Nemalou měrou k tomu přispěly ceny od sponzorů : Vltavotýnské kremrole, časopis HYDRO (Pádler) a společnost ČEZ, a.s.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

hromadný start

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

START = rána jako z děla

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

nejrychlejší závodnice (za ní otec)

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

nejvzdálenější posádka z Děčína

sladké ceny :

4_ceny

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

účastníci na 15km

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

účastníci na 5km

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

diváci i závodníci

vítěz 15 km na trati :

8_vitez

Výsledky :

151107_Výsledková listina

ostatní fotografie :

další fotografie

 

Tento záznam byl přidán v Aktuality. Záložka permalink.