O kremroli

Závod O KREMROLI – PÁTÝ ROČNÍK

Předešlé ročníky závodů na mořských kajacích se podle ohlasů závodníků vydařily tak jsme pro vás připravily  další ročník v pořadí již pátý.
Stejně jako v předchozích ročnících bude možná účast i na sjezdových a rychlostních kajacích. Ale boje o Maxikremroli se zúčastní pouze závodníci na mořských kajacích a paddleboardech. Závodníkům na jiných plavidlech než mořský kajak bude čas měřen, bude uveden ve výsledkové listině, ale závodníci nemusí být oceněni.

Závod se uskuteční 2. listopadu 2019

Hlavní cenou závodu v kategorii mořských kajaků a paddleboardů bude Maxikremrole. (Maxi kremrole nadívaná malými kremrolemi – prostě sladká „ŇAM ŇAM“ výhra).

Vltavotýnská kremrole_03

Kromě již tradičních cen v podobě kremrolí a jiných sladkostí, čekají na vítěze v letošním roce 2019 možná i již tradičně originální trofeje. Tedy pracuje se na nich. Kdo je případně dostane… :-). Přijeďte si zazávodit a uvidíte. Těšíme se na hojnou účast jak závodníků tak fanoušků vodních sportů.

Kategorie:
K1  ženy, muži
K2  ženy, muži
K2  mix
SUP  ženy, muži
SUP krátká  ženy, muži

Věkové kategorie  – 15 let včetně (ročník 2004 a mladší) a druhá kategorie bude starší 15-ti let.

Na Paddleboardu se jezdí ve stoje. Pádlování v kleče nebo v sedě bude diskvalifikováno!

   

Startovné 100 Kč přes web 80 Kč.

Hromadný start všech kategorií je v 12:00. Prezentace 2.11. 2019 od 9:00 v loděnici RK-Týn nebo na webu do 30.10. 2019 ZDE.
Přihlášením do závodu souhlasím s pořizováním foto a video dokumentace pro potřeby pořadatelů závodu a jejich případné zveřejnění v médiích.

Povinná výbava – plovací vesta je povinná pro závodníky mladší 18 ti let. Pořadatelé doporučují vestu i pro dospělé závodníky.

HLAVNÍ ZÁVOD
Trasa povede stejně jako trasa 6 km – hromadný start od nového mostu po proudu Vltavy na soutok s Lužnicí. Dále proti proudu řeky Lužnice cca 100 m zde otočka kolem bojky zpět do Vltavy a proti proudu. Nový most podjet mezi levým pilířem a břehem (praví pilíř a břeh bude určen pro dojez závodu 6 km). Za novým mostem pokračovat až k jezu Hněvkovice. Objezd kovového pilíře s vodáckými značkami od levého břehu k pravému viz obrázky (bude upřesněno na výkladu trati). Od jezu zpět k novému mostu tam je cíl závodu 14 km.

Mapka trasy:

HLAVNÍ ZÁVOD SUPů, VEDLEJŠÍ ZÁVOD MOŘSKÝCH KAJAKŮ
Trasa 6 km – hromadný start od nového mostu po proudu Vltavy na soutok s Lužnicí. Dále proti proudu řeky Lužnice cca 100 m zde otočka kolem bojky zpět do Vltavy a proti proudu. Za novým mostem je cíl závodu.

SUP VEDLEJŠÍ ZÁVOD
Trasa 1,5 km – hromadný start od nového mostu po proudu Vltavy ke starému mustu, otočka okolo pilíře. Zpět proti proudu k otočce pod dráty. Cíl u před novým mostem.

Závod je určen pro všechny otužilecké kategorie (bude kosa). Sníh bude určitě, minimálně v kremroli

Kontakt na pořadatele závodu: Pavel – tel: 725027917, mail: kleinovi@quick.cz; nebo Kofi – tel: 724569591, mail: kofijiri1@seznam.cz; případně FB: O Vltavotýnskou kremroli

Možnost přespání, sprcha,…..

Leták ke stažení – O Vltavotýnskou kremroli 2018

Výsledková listina O Vltavotýnskou kremroli – 2018

Sponzoři:
Skupina ČEZ Jaderná elektrárna Temelín www.cez.cz, Město Týn nad Vltavou www.tnv.cz, Časopis Pádler www.padler.cz, Auto-moto Beránek www.auto-moto-beranek.wbs.cz, Týn nad Vltavou, Rumpold s.r.o. www.tyn.rumpold.cz, Water Element‎ www.vodacke-centrum.cz, Centrum Gábina www.cviceniprodeti.cz, Hračky Renáta Trnková Týn nad Vltavou, ELBH-CZ s.r.o. www.elbh.cz