O Vltavotýnskou kremroli

Závod O VLTAVOTÝNSKOU KREMROLI – ČTVRTÝ ROČNÍK

Předešlé ročníky závodů na mořských kajacích se podle ohlasů závodníků vydařily tak jsme pro vás připravily  další ročník v pořadí již třetí.
Stejně jako v předchozích ročnících bude možná účast i na sjezdových a rychlostních kajacích. Ale boje o Maxikremroli se zúčastní pouze závodníci na mořských kajacích. Závodníkům na jiných plavidlech než mořský kajak bude čas měřen, bude uveden ve výsledkové listině, ale závodníci nemusí být oceněni.

Závod se uskuteční 3. listopadu 2018

Hlavní cenou závodu v kategorii mořských kajaků a paddleboardů bude Maxikremrole. (Maxi kremrole nadívaná malými kremrolemi – prostě sladká „ŇAM ŇAM“ výhra).

Vltavotýnská kremrole_03

Kromě již tradičních cen v podobě kremrolí čekají na vítěze v letošním roce (2017) i tyto originální trofeje. Kdo je dostane… :-). Přijeďte si zazávodit a uvidíte. Těšíme se na hojnou účast jak závodníků tak fanoušků vodních sportů.

 

Kategorie:
K1  ženy, muži
K2  ženy, muži
K2  mix
SUP  ženy, muži
SUP krátká  ženy, muži

Na Paddleboardu se jezdí ve stoje. Pádlování v kleče nebo v sedě bude diskvalifikováno!

   

Startovné 100 Kč přes web 80 Kč.

Hromadný start všech kategorií je v 12:00. Prezentace 3.11. od 9:00 v loděnici RK-Týn nebo na webu do 31.10. 2018 ZDE.
Přihlášením do závodu souhlasím s pořizováním foto a video dokumentace pro potřeby pořadatelů závodu a jejich případné zveřejnění v médiích.

Povinná výbava – plovací vesta je povinná pro závodníky mladší 18 ti let. Pořadatelé doporučují vestu i pro dospělé závodníky.

HLAVNÍ ZÁVOD
Trasa povede stejně jako trasa 6 km – hromadný start od nového mostu po proudu Vltavy na soutok s Lužnicí. Dále proti proudu řeky Lužnice cca 100 m zde otočka kolem bojky zpět do Vltavy a proti proudu. Nový most podjet mezi levým pilířem a břehem (praví pilíř a břeh bude určen pro dojez závodu 6 km). Za novým mostem pokračovat až k jezu Hněvkovice. Objezd kovového pilíře s vodáckými značkami od levého břehu k pravému viz obrázky (bude upřesněno na výkladu trati). Od jezu zpět k novému mostu tam je cíl závodu 14 km.

Mapka trasy:

VEDLEJŠÍ ZÁVOD
Trasa 6 km – hromadný start od nového mostu po proudu Vltavy na soutok s Lužnicí. Dále proti proudu řeky Lužnice cca 100 m zde otočka kolem bojky zpět do Vltavy a proti proudu. Za novým mostem je cíl závodu.

NOVĚ „SUP krátká“ VEDLEJŠÍ ZÁVOD
Trasa 6 km – hromadný start od nového mostu po proudu Vltavy na soutok s Lužnicí. Dále proti proudu řeky Lužnice cca 100 m zde otočka kolem bojky zpět do Vltavy a proti proudu. Za novým mostem je cíl závodu.

Závod je určen pro všechny otužilecké kategorie (bude kosa). Sníh bude určitě, minimálně v kremroli

Kontakt na pořadatele závodu: Pavel – tel: 725027917, mail: kleinovi@quick.cz; nebo Kofi – tel: 724569591, mail: kofijiri1@seznam.cz; případně FB: O Vltavotýnskou kremroli

Možnost přespání, sprcha,…..

Leták ke stažení – O Vltavotýnskou kremroli 2018

Sponzoři:
Skupina ČEZ Jaderná elektrárna Temelín www.cez.cz, Město Týn nad Vltavou www.tnv.cz, Časopis Pádler www.padler.cz, Auto-moto Beránek www.auto-moto-beranek.wbs.cz, Týn nad Vltavou, Rumpold s.r.o. www.tyn.rumpold.cz, Water Element‎ www.vodacke-centrum.cz, Centrum Gábina www.cviceniprodeti.cz, Hračky Renáta Trnková Týn nad Vltavou, ELBH-CZ s.r.o. www.elbh.cz