Vodácké závody

Závod O VLTAVOTÝNSKOU KREMROLI – TŘETÍ ROČNÍK

Loňský zkušební ročník závodu na mořských kajacích se podle ohlasů závodníků vydařil a pokusíme se z tohoto závodu udělat tradici.
Stejně jako loni bude možná účast i na sjezdových a rychlostních kajacích. Ale boje o Maxikremroli se zúčastní pouze závodníci na mořských kajacích. Závodníkům na jiných plavidlech než mořský kajak bude čas měřen, bude uveden ve výsledkové listině, ale závodníci nemusí být oceněni.

Závod se uskuteční 4. listopadu 2017

Hlavní cenou závodu bude Maxikremrole z cukrářské dílny Radky Třískové (Maxi kremrole nadívaná malými kremrolemi – prostě sladká „ŇAM ŇAM“ výhra).

Vltavotýnská kremrole_03

Kategorie:
K1 ženy, muži
K2 ženy, muži
K2 mix
SUP ženy, muži

   

Startovné 100 Kč přes web 80 Kč.

Hromadný start všech kategorií je v 12:00. Prezentace 4.11. od 9:00 v loděnici RK-Týn nebo na webu do 1.11. 2016 zde.

Povinná výbava – plovací vesta

HLAVNÍ ZÁVOD
Trasa 15 km – start od nového mostu po proudu Vltavy na soutok s Lužnicí. Dále proti proudu řeky Lužnice do obce Koloděje nad Lužnicí. V Kolodějích otočka kolem mostního pilíře a zpět po proudu na soutok s Vltavou. Odsud proti proudu Vltavy směr Týn nad Vltavou. Za novým mostem je cíl Závodu.

VEDLEJŠÍ ZÁVOD
Trasa 6 km – start od nového mostu po proudu Vltavy na soutok s Lužnicí. Dále proti proudu řeky Lužnice cca 100 m zde otočka kolem bojky zpět do Vltavy a proti proudu. Za novým mostem je cíl závodu.

Závod je určen pro všechny otužilecké kategorie (bude kosa). Sníh bude určitě, minimálně v kremroli

Kontakt na pořadatele závodu: Pavel – tel: 725027917, mail: kleinovi@quick.cz; nebo Kofi – tel: 724569591, mail: kofijiri1@seznam.cz; případně FB: O Vltavotýnskou kremroli

Možnost přespání, sprcha,…..

Leták ke stažení – O Vltavotýnskou kremroli 2017

Sponzoři:
Skupina ČEZ Jaderná elektrárna Temelín www.cez.cz, Město Týn nad Vltavou www.tnv.cz, Auto-moto Beránek www.auto-moto-beranek.wbs.cz, Týn nad Vltavou, Rumpold – T, s.r.o. www.tyn.rumpold.cz, Knihkupectví Sekyrová, Centrum Gábina www.cviceniprodeti.cz, Hračky Renáta Trnková Týn nad Vltavou, ELBH-CZ s.r.o. www.elbh.cz